Valza – E dehun pa as ni gote (Cover mix)

Shkarko MP3

Shkarko MP3 G-Drive


Teksti i Këngës - Lyrics

Un pe du dikon
Dikon qe shume
po më mundo-o-o-n
Un pe du dikon
Qe nuk beson
Se dashnia ekziston

Un pe du dikon
Dikon qe menon
Qe kerkush nuk e don
Un pe du dikon
Aj nuk din me vlersu
Se k-k-kush pe don’

Uh rrompopopom
Uh rrompopopom
Uh rrompopopom
Uh rrompopopom

Doesnt matter what you gonna say about me x2

I got a feeling like
Sonte kom me t’pa prap
E sa kohë me kalu?
Prap n’jetë un, prap njejtë po t’du
E sa kohë me kalu?
Prap n’jetë un, prap njejtë po t’du

E njejtë o
Për ty dashnia e vjetër, koha o tjetër
Nuk ka ndrru kurgjo
Perveç jetës që e boj lately
Me shoqe jom babe

E sot jom dal me pi, me pi, me pi
E sot jom dal me pi, me pi me pi
As ni gotë s’o për ty, për ty, për ty
As ni gotë s’o për ty, për ty, për ty

Çdo ditë e ma larg, me dorë boma boma
S’ki me m’pasë mo ngat, me dorë boma boma
Jo une nuk jom, si çdo tjetër
Qe mas teje qaq shumë bon no no no…

Kenget:
Era Istrefi ft. Mixey – E Dehun
Mixey ft. Nora Istrefi – As ni gote


Valza – E dehun pa as ni gote (Cover mix) – Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik!

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp