Young Zerka – Nuk ma nin

Shkarko MP3

Shkarko MP3 G-Drive


Teksti i Këngës - Lyrics

Si ja bon ti pa mu
kalo nje mi vjet
e prap ti thu ma du
ey si ja bon ti pa mu
hajde ma eh hajde ma eh

sa confused ma ke bo kot eh
jo nak ka mir si ma jo ska vler
sdu me tpa se marri merr

my babyyyyy ah
gyal you knoww ah you know my name
my babyyyy ah
gyal you knoww ah you know my name

nuk ma nin nuk ma nin
nuk ma nin vec per niii yeheh
nuk ma nin nuk ma nin
nuk ma nin nuk ma nin
nuk ma nuin vec per niii yeheh
nuk ma nin nuk ma nin

loja ka mo bo ka mo bo loja
lojaa


Young Zerka – Nuk ma nin – Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik!

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp