Alban Skenderaj ft. Mc Kresha – Ping Pong

Shkarko MP3


Teksti i Këngës - Lyrics

Njerin e hedh ti, tjetrin e pret ti
Luan perdite, me dy dashurite
Ping Pong
Njerin e nis ti, tjetrin e kthen ti
Dora rakete, zemrat ne mbi rrjet
Ping Pong

Ata u kthyen nje nate
Nga kundershtare, aleate
Loja vec sa nisi per ty

Setin e pare e fitove
Kater te tjere u ndeshkove
Ik edhe luaj tani Ping Pong, Ping Pong

Doje lojtar ne dy role
Rolin e topit e more
Ik edhe luaj tani Ping Pong, Ping Pong

Okay, rrejem, vazhdo vec rrejem
S’ma len shejen se hala me dhimbje flej une
E maj n’men at nejen kur e mrrive skejen
Ma mire me lshu pejin se me kput sherri i saj une
Ajo don me lujt une me rrshit, merre sajen
Si du pabesite, sherri tyne as Versajen
Hajde tash perlahum se s’po kom kujt me ja lon fajin, arsytimet tua m’vrajne, dicka reketat s’po bajn
Ti po don me lujt ama pumat s’po m’ngajn
N’fund ki me hup ama t’lutna mos kaj
Une jom tu tu lut mos mu ngut n’akullnaje
Rruges sigurt tu kqyr a ka najkun Daj
Mos fol me rezerva dhe mos u bo me nerva
Merre qete syn se vec nxemje jon dy serva
Doje me lu loje me dy teha qata erdha
Une tu t’gjujt me zemra e ti tu ma kthy me predha

Ajo me nuk ha, ajo me nuk pi
Ajo po ju lutet ta falin, ta falin
Ajo donte dy e tani s’ka asnje
Lojen qe nisi nuk di ta ndali, ta ndali
Ti si loder i mbaje ne duar “King Kong”
Zemra jote ne duar e tyre “Ping Pong”
E fitove betejen e pare ti
Perballu me luften e vertete tani

Zonja Bond tu lu lojna t’dyfishta
Ma e krista, s’knaqet derisa t’nihet krisma


Alban Skenderaj ft. Mc Kresha – Ping Pong – Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik!

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp