BLLEKI – SHAWTY

Shkarko MP3

Teksti i Këngës - Lyrics

Chorus:
E shawty don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain
Deri sa tdyt e hupim vedin
Po per neve kejt kejt kejt e din
Shawty qato don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain

Lyrics:
E qoj nalt si koka i doket se man toka
Nejen e kom mat fort se stopi edhe boka
I kallxoj qa o bota
Lidhjet e forta
Ajo nuk koh me u mirr me sene tkota
Si ti qel syt do mem pa mu
Kallxon qe i mungoj veq kur e pit o dru
Po pare pare pare pare me bo me gjujt per dritare
Gati per me bo pengmarrje
Ajo mrun me arm krahve
Blleki bllek bi**h qoj durt e thuj ma be
Vi pej mahalle be nanen e dajve
I pari i familjes qe ka dal budall be
Shit ajo mlun kejt
Shit e bon lek shpejt
Shit on my next day
got to get full paid
Se tani veq lose it e kur e lose it
uzii
Brrrrr ikni kejt pusy pusy

Chorus:
E shawty don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain
Deri sa tdyt e hupim vedin
Po per neve kejt kejt e din
Shawty qato don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain

Lyrics:
Back on this shit like back to back
Na hala ja ngremi komen like prra pra
Tash tu thy kufina my nigga check check
Mdoket hala nuk e din qka i gjet gjet
Jom rrug edhe stil edhe jeten si film
Posedim i substancav ska ven per gabim
Na kejt jena tlidht bashk me ni qellim
Po osht perfitim po edhe rep pshtim

Shum desperado
Ju po shitni kejt gjaro
E do deri dje tu u sha
sot u bonen shum tafert
Ju ka hup koka
Vllai jau ka marr motra
Per do skom qa me lof ma
Se pi ju shihet shoka

Chorus:
E shawty don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain
Deri sa tdyt e hupim vedin
Po per neve kejt kejt e din
Shawty qato don me mu mu sill
E ka pa qe nuk ka asnjo ma rill
Do me pi raki e kokain

BLLEKI – SHAWTY – Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik!

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp