Bloody – Gajde G

Shkarko MP3


Teksti i Këngës - Lyrics

Kena dal mu knaq
Vetem un e ti
Qeli qeli 20 shishe
Nuk po du kurgjo sonte
Veq po du me pi
A pe bojm ma von ni 2-she
Ti ngat meje un ngat teje
Dridhe gajden o moj bi
E kur pot shoh ty
Tu e dridh
Mduket vetja gajde g

Bjonde,zeshkane
E huaj europjane
Shqiptart e bojn mas miri
Tfali e kini prej ksaj ane
Sen spo na nin se gjithmon
Na jena nisha
Jena shqipe me dy koka
Jena bisha

Benza,ferrari,llambo a bugari
Per kesha mos um fol
Se dihet kush o i pari
Qoni kejt durt nalt
Per shoqnin pe bojna
Gzuar hajde kejt me shishe nduar…

Kur pom sheh tu pi
Ni share
Ti e di qa jom tu prit
Sa shum je tu ma thy
Tash sonte dridhe pa limit
Vetem fol ti se qka do
Une krejt ty ti dho
Krejt ty ti dho
Tjert dojn mu kan si na
Por jo nuk o asnjo

Bjonde,zeshkane
E huaj europjane
Shqiptart e bojn mas miri
Tfali e kini prej ksaj ane
Sen spona nin se gjithmon
Na jena nisha
Jena shqipe me dy koka
Jena bisha

Benza,ferrari,llambo a bugari
Per kesha mos um fol
Se dihet kush o i pari
Qoni kejt durt nalt
Per shoqnin pe bojna
Gzuar hajde kejt me shishe nduar…


Bloody – Gajde G – Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik!

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp