Devis Xherahu – Embel ti me pe

Shkarko MP3


Teksti i Këngës - Lyrics

Embel ti me pe
Asnje fjale s’me the
Mendja me ka ngel vetem atje

Dicka ndjeva ne moment te pare
Zemer kurre si ty une nuk kam pare
Te kerkova,te kerkova gjithandej
Sado qe mundohem nuk te gjej

Ah ah ah ah ah ah…

Embel ti me pe
Asnje fjale s’me the
Mendja me ka ngel vetem atje x2

Pyes veten me mendon dhe ti
Do te shoh serish une nuk e di
E kuptova,e kuptova ne te dy
Ti je bere per mu e un per ty

Ah ah ah ah ah ah…

Embel ti me pe
Asnje fjale s’me the
Mendja me ka ngel vetem atje x2


Devis Xherahu – Embel ti me pe – Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik!

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp