DJ DAGZ & DJ PM ft. S4MM – A E DIN

Shkarko MP3


Teksti i Këngës - Lyrics

Ajo do mu stresi
So tu mlon qet on a Sunday
Neser bohet nomi on a Monday
Mesazhin po e shkruj on a Tuesday e thkehet prap on a Wednesday
Yeah yeah
Ski qa menon ti leni qeret sdi pse i ngon ahh
Yeah yeah
Pse xhelozon kur zemra jem veq ty pot don
Shawty ti e din qe skom koh edhe hajt se ma von na po nihna
Ajo spom beson e ma bon s4mm je tu ba filma
Ajo o tum bo stres po sa nihna
Ajo ohh ohh
Ajo ohh tum bo ohh ohh
Ajo o tum bo stres po sa nihna
Ajo ooh ohh
E asaj sja nin nuk rin rahat pa mu o baby a e din
You make me fall in love with you
Pe hupi veten pse po bon qaq keq kur e din qe per ty un pe lo jeten
E kta qeret tu munu ama nfund veq une e ti metem
Ajo u mbon stres po jo be nuk ja nin aahhh
E per inat tu punu po don mem thir ahh
Ajo o tum bo stres po sja nin ahhh
Ajo o tum bo stres po sja nin ahhh
Ajo o tum bo ohh ohh
Ajo o tum bo stres po sja nin aahh
Ajo ohh ohhh tum bo ohh
Ajo o tum bo stres po sja nin ahh
Ajo ohh tum bo ajo o tum bo ohhh

DJ DAGZ & DJ PM ft. S4MM – A E DIN – Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik!

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp