KIDDA – BYE BYE

Shkarko MP3


Teksti i Këngës - Lyrics

A mfoli mu,amfoli mu
Jaaa

Mos m fol per kerkon be
Ti e din qa don be
Ti e din qa

Mos m fol per kerkon be
Ti e din qa don be
Ti e din qa

Maje nmen, Kidda i vertet
Ja ja Maje nmen, dije ni sen
Nuk ka rival jo,nuk ka rival jo

Bye bye bye bye
Inati po ju vjen
Why why why why
Bye bye bye bye
(Swedish)…

Un ato pe du
Un ato pe du
Hajde merr merr

Un ato pe du
Un ato pe du
Hajde merr merr


Edhe mi pas 0
Mami ski mi ble kto
Kish kishe nuk ma nin jo
B*tha t’djeget kur m’sheh n’televizor

Kjo nuk o diss…
Prej fitimeve
100 Perqind sa merr ej

Bye bye bye bye
Inati po ju vjen
Why why why why
Bye bye bye bye
(Swedish)…

Un ato pe du
Un ato pe du
Hajde merr merr

Un ato pe du
Un ato pe du
Hejde merr merr

Prrrrrraahhh

Whao whao

You’re my team
Cuz I’m fly out
(Pom pom ej)
Grupin e kom hight
Why you mad tho
Tøw squad maje n’mend ho
Jaaa

Whao whao
You’re my team
Cuz I’m fly out
(I’m fly out)
Grupin e kom hight
Why you mad tho
Tøw squad maje n’mend ho
Whoa whoa
whoa whoa

GAME OVER

Mos m’fol per ker per ker per ker per ker
Per ker per kerkon be
Mos m’fol per ker per ker per ker per ker
Per ker per kerkom be
Kish kishe nuk ma nin jo
Kish kishe nuk ma nin jo
Whoa whoa


KIDDA – BYE BYE – Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik!

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp