Revolt Klan ft. Hit-Man & Rolla -BMSHF

Shkarko MP3


Teksti i Këngës - Lyrics

Hook 2x:
Hej baby me shume forma
Nga Prishtina apo nga Tirona
Flokte e drejta apo flokte me onda
Ju bad girls edhe na P9

Verse 1:
OMG po vim na me CLIQUE
Gocat shotsa po dun me pi
Cunat gangsta smokin marly
Go go go go go go
Shawty mos e le andrren te syrtari
Se vjen tjetra para syve t’a merr fatin
Trupi jot leviz me ngjyrat e klubit
E un me shpejtesi ty t kapi Woww
Luje baby yeah luje luje
Luje baby yeah ca rremuje
Ti je bad yeah I love that
E n’mengjes zgjohna ën (në) bed

Pre-Hook:
Bad gyal make it hot for me
Mos ndal baby s’kena kufi
A e din se sonte je ti
Me e mira n’ Kosove e Shqipni

Hook 2x:
Hej baby me shum forma
Nga Prishtina apo nga Tirona
Flokte e drejta apo flokte me onda
Ju bad girls edhe na P9

Verse 2 :
Mbledhur jena me gangsta
Nuk afrojme ne wansta
Ketu ka veç rapstar
Ndaç ofrojm dhe rockstar
Se bejme ne bingo bingo bingo
Nuk bejme cheap shit bro
Kualitetin e cojme Higher
Burn that shit on fire
Jena 2BR and Revolts
Cuna goca vetem rebels
From Albania flying heaven
Infinit 7 edhe heaven

Pre-Hook:
Bad gyal make it hot for me
Mos ndal baby s’kena kufi
A e din se sonte je ti
Me e mira n’ Kosove e Shqipni!

Hook 2x:
Hey baby me shume forma
Nga Prishtina apo nga Tirona
Flokte e drejta apo flokte me onda
Ju bad girls edhe na P9


Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp