S4MM – Aye Aye

Shkarko MP3


Teksti i Këngës - Lyrics

aye aye
s4mmi back aye
ti je i hupt si shokt e tu
vete veten ka je
Aye aye
Ain’t no gang right here
un se qes veten mu shit qata
Nuk mujn mem ble
aye aye

Hala qaj pi tetove
jo be nuk des muzika
Deri sa ta rrshoj pi dore
lej be krejt ti ngojn kongt
Fmija e shkolles fillore
i thom te dopt keshin (haha)
qata e han si forre
wow wow wow wow
Sa e madhe kjo qant
mu sem kan verifiku n insta
se jom i verifikun nbank
wow wow wow wow(?)
jom i madh ntona ant
ti sille sille kon dush
se me s4mmin skan shanc

je je se un jetoj pi alltis
ko me dek pi alltis
Kta po thojn qe jom sos
Po un hala sja kom nis
Ton jeta shkoj nrrug
Po kurr si lash une tshpis
I qoj 10 shok me bo pare
Ton qyteti ka kris
Ton qyteti ka kris
I qoj 10 shok me bo pun
ton qyteti ka kris
ton qyteti ka kris
Ton qyteti ka kris
Vijm 10 kille tshqipnis
ton qyteti ha xhiz
Ton qyteti (ej) ha xhiz

Dhjet shok ka dhjet mij
(Woh) puna jon po kushton (woh)
Si person jom i leht
Amo xhepi ranon
oo ja kom nis me bo cash(cash)
Qa me bo hajde merrmi
s4mmi erdhi prej postit
Qa me bo jom i vetmi
Jo si boj krejt vet
Ja lo do pun ekipes
Oooo viti jam o kit vjet
E ti ki kohes s rites
hala qaty nrrug se dalloj naten pi dites
kejt kejt kejt mangupat ti bi
kur ti she ren quditesh
hejterat ma bojn tshemtum une boj pare tbukra
Hala jom zhag per toke se qashtu mrriti rruga
Edhe hala harxhes me kohen
mijrat i kena minuta
Un po vij ktu strong e kta si kqyri si huta

Ej ej se un jetoj pi alltis
Ko me dek pi alltis
Kta pe thojn qe jom sos
Po un hala sja kom nis

Ton jeta shkoj nrrug
Po kurr si lash une tshpis
I qoj 10 shok me bo pare
Ton qyteti ka kris
Ton qyteti ka kris
I qoj 10 shok me bo pun
ton qyteti ka kris
ton qyteti ka kris
Ton qyteti ka kris
Vijm 10 kille tshqipnis
ton qyteti haxhis
Ton qyteti (ej) haxhis


S4MM – Aye Aye – Shkarko ne formatin mp3 me kualitet maksimal 320kbps kenge shqitare moderne dhe popullore vetem me nje klik!

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp