Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi – Tu luta (cover by Arian ft. Erblina)

Shkarko MP3

Sa fort te kam dashur
Sa fort me ke dasht
Sa here te pafjetur
Do ishim ne bashke

Une boten shikoja
Vetem ne syt e tu
Tani me i lumtur
S’do jem si dikur

Se m’ke lan, vetem m’ke lan
Se m’ke lan, vetem m’ke lan
Dhe s’e di sa me mungon
Ti s’e din…

Sa t’kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote
Sa t’kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote

Si frymen e fundit
Un ty te kam dasht
A s’te vjen ty keq
Qe s’do jemi me bashke?

Une boten shikoja
Vetem ne syt e tu
Tani me i lumtur
S’do jem si dikur

Se m’ke lan, vetem m’ke lan
Se m’ke lan, vetem m’ke lan
Dhe s’e ti sa me mungon
Ti s’e di…

Sa t’kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote
Sa t’kam dashur une ty dje
Njesoj mendon ti edhe sot
Tu luta tu luta, tu luta por ishte e kote

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp