Stealth ft Vinz – Per shokun i veshi Dorezat (HELLBANIANZ)

Shkarko MP3

Teksti i Këngës - Lyrics

Stealth:
Shkojm naper shpija ti thirre vizit
Nuk jena parajs ku tuneli ka drit
Ngelesh pertoke su qove mu za per karrik
Nuk bojna replik,no patience me prit
Im getting the money cuz thats what i need
My shqipez are hungry so fi… what u think

Kur thash free all mu G-s nuk fola per rrena
Kur thash loving the queen nuk fola per femra
Foli mbretresha te letra,foli per shqipet nen hekra
Kur dalin makinat e vjedhta,po dalin per lek per me hek vlla
Per shokin i veshi dorezat
Per shokin i heki do emra
Per shokin edhe me ra mrena
Per shokin nuk jepen biseda
Se ky o kodi qe kena
Lojen e lujm pa rezerva
Jetojna momentin momentin, premtimi i vetem o vdekja
Na erdhem me zero me zero nuk kem kurgjo per me hup
Tash bojna na euro na euro se paundi leviz naper dur
Kta tipa jon lego lego ndertohen dhe shemen si mur
Per ta diktatur,Enveri dikur
Kohen kur na jena nrrug ju shkoni te shpija per gjum
Kohen kur na dalim nfush ju thoni nuk doni me lujt
Po shihet po shihet po shihet rrepistat po vujn
Lojen e kapem ja rrasem dhe ngeli 9 mujsh

Shkojm naper shpija ti thirre vizit
Nuk jena parajs ku tuneli ka drit
Ngelesh pertoke su qove mu za per karrik
Nuk bojna replik,no patience me prit
Im getting the money cuz thats what i need
My shqipez are hungry so f… what u think

Vinz:
Shqipe na rrim siper reve
Ska barazim tjeter nivele
Ska krahasim shqipet e qmendme
Ballafaqim thirruni menve
Asnjoni nuk o siper neve
My side o ndryshe prej krejtve
De hajt po sillna me sene
Shqipe we ride kur kena probleme
Kur vin ditet e zeza
Per shokin i veshi dorezat
Ska politik gati per vepra
Gati me ik kur nihen sirenat
Jeta bardh e zi
They tryna change us ska mundsi
They tryna hate us ska rendsi
Chasing dat paper we trynna eat
Cuz

You see that money i needed
Living neper rrug ka vite
Making that money levizje
Hekrin me vete i keep it
Na rritem me lufta civile
Si 97-ta pa ligje
U rritem dhe jashta kufive
Shqipe me dhun agresive
E dini nuk jeni si ne
Shqipe harro sjeni si ne
Filmat qe boni sjon realitet
Fjalet qe thoni si jetoni vet
Merre me men
Raku sna rruhet a tdhem
HB o ka rritet ekstrem
Paret i bojna i prishim i bojna i prishim we make it all over again

Shkojm naper shpija ti thirre vizit
Nuk jena parajs ku tuneli ka drit
Ngelesh pertoke su qove mu za per karrik
Nuk bojna replik,no patience me prit
Im getting the money cuz thats what i need
My shqipez are hungry so f**king what u think

Shpërndaje në Facebook Shpërndaje në WhatsApp